Jan Brukner - Divišova kolonie

Olej na kartonu, 49x70 cm, signováno vlevo dole Brukner 42, rám.

Pozn.: Rám i malba poškozeny.

6078. Divišova kolonie
Dražba ukončena:27.10.2016 18:34:01
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč