Brož - Zimní cestou

Kombinovaná technika, 47x60 cm, signováno vpravo dole Brož, rám, zaskleno.

Pozn.: Malba poškozena.

4710. Zimní cestou
Dražba ukončena:25.05.2016 21:59:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 900 Kč