Neznámý autor - Březový háj - kvalitní dobový rám

Olej na kartonu, 67x51 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen. Karton mírně zvlněn.

Nejdelší strana: 85 cm

Neznámý autor
113236. Březový háj - kvalitní dobový rám
Dražba ukončena:17.03.2024 21:08:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč
Chcete prodat podobný obraz?