Břetislav Šebek, B. Hnátek, nečitelná signatura - Konvolut 3 prací - Městské motivy

Nejdelší strana: 81 cm

2x akvarel, 1x lept, od 16x24 cm do 36x51 cm. Všechny signovány. 2x rámováno, zaskleno, 1x paspartováno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

117837. Konvolut 3 prací - Městské motivy
Dražba ukončena:16.06.2024 21:31:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč