Břetislav Polišenský - Zahradní kytice

Olej na plátně, 80x55 cm. Signováno vpravo dole Polišenský. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1929
Malíř, grafik, pedagog. Studoval na Škole umění ve Zlíně u profesorů Hrocha, Hofmana a Wiesnera. Působil jako profesor v oboru malby na SUPŠ v Uherském Hradišti. Zabýval se krajinomalbou a malbou květinových zátiší.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci 10 000 Kč

305984. Zahradní kytice
Dražba ukončena:31.08.2020 20:00:42
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 700 Kč