Kombinovaná technika, 35x24 cm. Signováno vpravo dole Benda 96. Rám, pasparta, sklo.
Pozn.: Malba mírně poškozena.
o autorovi: 1897-1979
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 180 000 Kč