Břetislav Bartoš - Mikoláš Aleš

Olej na kartonu, 15x12 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Malováno v Itálii 1918.

Nejdelší strana: 29 cm

o autorovi: 1893-1926
Narodil se ve Frenštátu pod Radhoštěm. Studoval AVU v Praze u prof. Schweigera. Bojoval v 1. světové válce jako legionář v Itálii a ve volných chvílích maloval obrazy zachycující momenty z fronty. Zemřel velmi mladý na TBC.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč.

86386. Mikoláš Aleš
Dražba ukončena:30.11.2022 22:27:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 900 Kč