Božena Vohánková - Z Českomoravské vysočiny

Olej na kartonu, 40x50 cm, signováno vpravo dole B. Vohánková 1939, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1881, Brno - 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 42 000 Kč.

8705. Z Českomoravské vysočiny
Dražba ukončena:29.03.2017 19:47:25
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 600 Kč