Božena Vohánková - Tulipánové pole

Olej na kartonu, 39x49 cm Signováno vpravo dole B. Vohánková Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 61 cm

o autorovi: 1881, Brno - 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 42 000 Kč.

77137. Tulipánové pole
Dražba ukončena:25.05.2022 20:20:57
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 500 Kč