Božena Vohánková - Růže

Olej na plátně, 50x66 cm, signováno vpravo dole B. Vohánková, rám.

o autorovi: 1881, Brno - 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 42 000 Kč.

16635. Růže
Dražba ukončena:28.02.2018 20:14:52
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 300 Kč