Olej na kartonu, 33x25 cm. Signováno vlevo dole B. Vohánková. Rámováno.
Nejdelší strana: 46 cm
o autorovi: 1881, Brno - 1957
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 42 000 Kč.