Božena Vohánková - Květiny v misce

Olej na plátně, 40x56 cm. Signováno vpravo dole B. Vohánková 1941. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozené.

o autorovi: 1881, Brno - 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 42 000 Kč.

21197. Květiny v misce
Dražba ukončena:27.06.2018 20:36:40
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 900 Kč