Božena Vohánková - Keř s růžemi

Olej na plátně, 61x80 cm. Signováno vlevo dole B. Vohánková. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 98 cm

o autorovi: 1881, Brno - 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 42 000 Kč.

105763. Keř s růžemi
Dražba ukončena:19.11.2023 20:05:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 000 Kč