Božena Vohánková - Husopaska

Olej na sololitu, 49x63 cm. Signováno vpravo dole B. Vohánková. Rám.

o autorovi: 1881, Brno - 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 42 000 Kč.

20281. Husopaska
Dražba ukončena:30.05.2018 20:39:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:10 000 Kč