Božena Vohánková - Hrozny

Olej na kartonu, 50x65 cm. Signováno vpravo dole B. Vohánková 1931. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1881, Brno - 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 42 000 Kč.

301166. Hrozny
Dražba ukončena:02.10.2019 20:48:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 300 Kč