Božena Vohánková - Cesta ke kostelu

Olej na kartonu, 32x23 cm. Signováno vlevo dole B. Vohánková. Rám, sklo.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Nejdelší strana: 32 cm

o autorovi: 1881, Brno - 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 42 000 Kč.

81690. Cesta ke kostelu
Dražba ukončena:17.07.2022 20:25:41
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč