Boyko Asparuhov - Žena zdobená šperky

Olej na plátně, 50x40 cm. Signováno vpravo dole Boyko Asparuhov 2000. Nerámováno.

Boyko Asparuhov
308602. Žena zdobená šperky
Dražba ukončena:10.05.2021 20:07:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 100 Kč