Boyko Asparuhov - Sedící ženský akt

Olej na plátně, 80x35 cm. Signováno vpravo dole Boyko Asparuhov 2001. Nerámováno.

Boyko Asparuhov
308609. Sedící ženský akt
Dražba ukončena:10.05.2021 20:39:27
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč