Bořivoj Žufan - Malý lom

Akvarel, 63x90 cm. Signováno vlevo dole Bořivoj Žufan. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1904-1942
Narodil se v Praze. Studoval v Praze UMPRUM, AVU a Lékařskou fakultu UK. Ve své tvorbě vycházel z české krajinářské tradice. Oblíbenou technikou mu byl akvarel. Hodně cestoval jak po vlasti, tak po Evropě. Věnoval se malbě i sochařství.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 96 000 Kč

59891. Malý lom
Dražba ukončena:26.05.2021 21:37:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč