Bořivoj Pejchal -  Konvolut 2 maleb - Ovesničky a makovice

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 32x32 cm. Signovány vpravo dole Pejchal 90 a 91. Rámováno.

Stav: Rámy mírně poškozeny Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejdelší strana: 36 cm

o autorovi: 1953
Malíř, keramik. Studoval na Stavební fakultě VUT v Brně. Výtvarně se vzdělával soukromě na Škole výtvarného myšlení pod vedením I. Zhoře. Zabývá se malbou, keramickou a sochařskou tvorbou. Inspiruje se přírodou, zvláště povrchovými strukturami hmotných objektů, které přenáší do svých prací. V 80. a 90. letech tak reagoval na devastaci přírody. Je členem UVU ČR a Klubu výtvarných umělců Horácka.

124415. Konvolut 2 maleb - Ovesničky a makovice
Dražba ukončena:06.10.2024 20:14:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 800 Kč