Litografie, 30x42 cm. Signováno tužkou vpravo dole Nosek Boris 2018. Volný list.
Nejdelší strana: 64 cm
o autorovi: 1962
Malíř, grafik. Studoval SOŠV v Praze a na AVU v Praze grafiku u L. Čepeláka. Zabývá se tvorbou originálního autorského porcelánu – jak malbou a dekorem, tak vlastním designem původních tvarů v užitém umění i volných uměleckých solitérů (mísy, žardiniéry, vázy, sošky, dózy). V grafické tvorbě nejčastěji využívá techniky hlubotiskového leptu a litografie.