Boris Jirků - Podvečerní zátiší

Olej na sololitu, 107x58 cm. Signováno vpravo dole Boris Jirků 99. Rámováno.

Nejdelší strana: 120 cm

o autorovi: 1955

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 105 000 Kč

top
117455. Podvečerní zátiší
Zbývá:7 dnů, 18 hodin
Konec dražby:27.06.2024 20:24:00
Minimální příhoz:1 000 Kč
Aktuální cena:27 000 Kč