Boris Jirků - Fialová hruška

Kombinovaná technika (malba na sololitu), 58x45 cm. Signováno vpravo dole Boris Jirků 99. Rámováno.

Pozn.: Přiložen certifikát pravosti díla. Dokumentární fotografie autora s dílem.

Nejdelší strana: 58 cm

o autorovi: 1955

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 105 000 Kč

vydraženo doporučujeme certifikát
151077. Fialová hruška
Dražba ukončena:11.12.2025 22:15:51
Vyvolávací cena:5 000 Kč
vydraženo za:30 000 Kč