Olej na plátně, 90x70 cm, signováno vpravo dole Čepek 2004, rám. 1936, Ratková Student architektury a stavitelství na ČVUT (prof. Čermák). Od roku 1989 je hlavním architektem Českých Budějovic. Na zdejší fakultě externě vyučuje dějiny umění.