Kresba, 100x70 cm, signováno vpravo dole Boris Jirků 89, rám, zaskleno.
1955, Zlín
Student SUPŠ v Uherském Hradišti (1974) a na AVU (1980; prof. A. Paderlík). Věnuje se volné malbě, grafice, ilustraci a knižní grafice. Ilustroval několik knih G. G. Marqueze. V malířství vytvořil obdivuhodné množství monumentálních děl. Četné samostatné i kolektivní výstavy.
Pozn.: Papír místy poškozen, zvlněn, zlomen.