Boris Jirků - Kresba

Kresba, 100x70 cm, signováno vpravo dole Boris Jirků 89, rám, zaskleno.

1955, Zlín
Student SUPŠ v Uherském Hradišti (1974) a na AVU (1980; prof. A. Paderlík). Věnuje se volné malbě, grafice, ilustraci a knižní grafice. Ilustroval několik knih G. G. Marqueze. V malířství vytvořil obdivuhodné množství monumentálních děl. Četné samostatné i kolektivní výstavy.

Pozn.: Papír místy poškozen, zvlněn, zlomen.

2535. Kresba
Dražba ukončena:28.05.2015 21:48:29
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 200 Kč