Bořek Zeman - Konvolut 22 litografií

Litografie, 26x20 cm. Všechny signovány tužkou. Volné listy.

Pozn.: Řada litografií se v konvolutu opakuje.

o autorovi: 1950 – 2014
Malíř, sochař, medailér, pedagog. Vystudoval Střední uměleckoprůmyslovou školu v Uherském Hradišti, obor kamenosochařství u J. Habarty, J. Jašky a S. Mikuláštíka, dále sochařství na AVU v Praze u J. Bradáčka. Působil v Armádním uměleckém studiu Praha, v německém Mayen, v Institutu reklamní tvorby FF VUT Brno a jako profesor kresby a modelování na FMK UTB ve Zlíně. Vytvářel sochy (mnohé s tématikou armády), medaile, reliéfy, věnoval se malbě a ilustraci knih. Jeho práce jsou zastoupeny ve sbírkách NG Praha, MG v Brně, GVU v Hodoníně a jinde.

95544. Konvolut 22 litografií
Dražba ukončena:21.05.2023 20:50:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč