Bojkovic - Zima

Olej na plátně, 50x70 cm. Signováno vpravo dole azbukou Bojkovic. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Bojkovic
308617. Zima
Dražba ukončena:11.05.2021 20:06:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč