Záboj Bohuslav Kulhavý - Trávy

Olej na kartonu, 10x26 cm. Signováno vpravo dole Z. Kulhavý 89. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Narodil se v roce 1937 v Závažnej Porube na Slovensku. Studoval soukromě u zakladatele slovenského moderního umění Martina Benky. Významný představitel postmodernismu na Slovensku.

72140. Trávy
Dražba ukončena:16.01.2022 20:45:39
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 900 Kč