Olej na kartonu, 10x26 cm. Signováno vpravo dole Z. Kulhavý 89. Rámováno.
o autorovi: 1937-2023
Narodil se v Závažnej Porube na Slovensku. Studoval soukromě u zakladatele slovenského moderního umění Martina Benky. Významný představitel postmodernismu na Slovensku.