Olej na kartonu, 9x24 cm, signováno vpravo dole Z. Kulhavý 87, rám.
o autorovi: 1937-2023
Narodil se v Závažnej Porube na Slovensku. Studoval soukromě u zakladatele slovenského moderního umění Martina Benky. Významný představitel postmodernismu na Slovensku.