Olej na plátně fixovaném na kartonu, 46x46 cm Monogramováno vlevo dole VB 83. Rámováno.
Pozn.: Vzadu přípis Boh. Valenta 83.
Nejdelší strana: 48 cm
o autorovi: 1930-2003
Malíř, grafik. Studoval na Státní odborné škole pro umělecký průmysl v Jablonci nad Nisou a na VŠUP v Praze u E. Filly a A. Pelce. Krátce působil jako výtvarník v ostravském divadle Petra Bezruče, posléze v propagaci SONP Kladno. Ve volné tvorbě se zabýval olejomalbou, grafikou a zvláštní technikou abstraktní kresby.