Bohuslav Tůma - Podzim

Olej na sololitu, 70x81 cm. Signováno vzadu Tůma 76. Rámováno.

Nejdelší strana: 84 cm

o autorovi: 1909 - 2004

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 9 500 Kč.

106486. Podzim
Dražba ukončena:03.12.2023 21:07:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč