Bohuslav Tůma - Vysoké nebe

Olej na kartonu, 80x90 cm, signováno vpravo dole Tůma, olištováno.

Pozn.: Malba poškozena.

6451. Vysoké nebe
Dražba ukončena:30.11.2016 20:17:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 600 Kč