Bohuslav Suchý - Zátiší s rybou

Olej na plátně, 62x80 cm. Signováno vpravo dole Suchý. Nerámováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1907 - 1967

Bohuslav Suchý
305521. Zátiší s rybou
Dražba ukončena:11.07.2020 20:02:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 11.07.2020 19:49:17 2663
500 Kč 03.07.2020 14:38:48 4830