Bohuslav Suchý

305701. Soubor 3 prací

popis: 2x olej na kartonu, 1x olej na plátně, od 34x36 cm do 45x70 cm. Signovány Suchý. 2x nerámováno, 1x rámováno.

Pozn.:1x rám i malba poškozeny, 2x malba mírně poškozena.

o autorovi: 1907 - 1967

dražba ukončena: 01.08.2020 20:00:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč