Bohuslav Reynek - Tajemné tváře

Suchá jehla, 13x8 cm. Nesignováno. Volný list. Pozdější otisk.

Pozn.: Papír mírně poškozen.

o autorovi: 1892 - 1971

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 420 000 Kč

83118. Tajemné tváře
Dražba ukončena:14.09.2022 21:08:35
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč