Bohuslav Reynek - Kozy na pastvě

Suchá jehla, 22x18 cm. Signováno vpravo dole tužkou Reynek nečitelně. Rám, pasparta, sklo. Pozdější otisk ze 70.let.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Papír mírně poškozen.

o autorovi: 1892 - 1971

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 420 000 Kč

58151. Kozy na pastvě
Dražba ukončena:14.04.2021 21:52:19
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 500 Kč