Bohuslav Reynek - Kočka

Suchá jehla, 10x9 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Pozdější otisk z původní desky.

o autorovi: 1892 - 1971

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 420 000 Kč

34782. Kočka
Dražba ukončena:19.09.2019 22:49:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 100 Kč