Bohuslav Reynek - Čtení knihy

Detail položky

Detail položky

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Nejdelší strana: 40 cm

Suchá jehla 14x10 cm. Signováno vpravo dole tužkou Reynek. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

 

o autorovi: 1892 - 1971
Narodil se v Petrkově u Havlíčkova Brodu. Po studiích reálky žil ve Francii, kde se oženil s francouzskou básnířkou Suzanne Renaudovou, jejíž díla doprovázel suchou jehlou. Ve své tvorbě se věnoval grafickým technikám. Své náměty často nacházel v křesťanském náboženství.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 420 000 Kč

vydraženo
150885. Čtení knihy
Dražba ukončena:10.12.2025 22:04:57
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:21 000 Kč
Chcete prodat podobný předmět?

> Zobrazit informaci jak prodat předmět v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
21 000 Kč 10.12.2025 22:01:57 15375
20 000 Kč 10.12.2025 21:59:33 9692
19 000 Kč 10.12.2025 21:58:03 15375
18 000 Kč 10.12.2025 21:55:56 9692
17 000 Kč 10.12.2025 21:51:50 15375
16 000 Kč limit (10.12.2025 21:51:34) 9692
16 000 Kč 10.12.2025 21:51:35 15375
15 000 Kč limit (10.12.2025 21:51:10) 9692
14 000 Kč 10.12.2025 21:51:11 15375
13 000 Kč limit (10.12.2025 20:15:59) 9692
12 000 Kč limit (10.12.2025 20:14:50) 2690
12 000 Kč limit (10.12.2025 20:14:51) 9692
5 500 Kč limit (10.12.2025 15:54:07) 2690
5 000 Kč 10.12.2025 14:54:32 5269
4 900 Kč limit (10.12.2025 14:54:26) 4267
4 800 Kč 10.12.2025 14:54:27 5269
4 700 Kč limit (10.12.2025 14:54:15) 4267
4 600 Kč 10.12.2025 14:54:16 5269
4 500 Kč limit (10.12.2025 14:42:38) 4267
4 400 Kč 10.12.2025 14:42:39 19548
4 300 Kč limit (09.12.2025 21:24:20) 4267
4 200 Kč limit (09.12.2025 21:24:19) 14486
4 000 Kč limit (09.12.2025 18:54:02) 14486
3 900 Kč 09.12.2025 18:54:03 1513
3 800 Kč limit (09.12.2025 18:53:38) 14486
3 700 Kč 09.12.2025 18:53:39 1513
3 600 Kč limit (09.12.2025 17:54:13) 14486
3 500 Kč 07.12.2025 21:47:16 2690
3 400 Kč 07.12.2025 13:44:23 3399
3 300 Kč 30.11.2025 22:17:32 1513
3 200 Kč 30.11.2025 14:15:19 3399
3 100 Kč 29.11.2025 14:14:53 852
3 000 Kč 28.11.2025 18:54:45 4632