Olej na sololitu, 34x40 cm. Signováno vlevo dole B. Lamač. Rámováno.
Nejdelší strana: 53 cm
o autorovi: 1921 – 2001
Malíř, grafik, průmyslový výtvarník v oboru textilního designu. Studoval na VŠUP v Praze u A. Fišárka.