Olej na plátně podloženém kartonem, 50x70 cm, signováno vpravo dole B. Dvořák, rám, zaskleno.
Pozn.: Malba mírně poškozena. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.
o autorovi: 1867-1951
V roce 1941 dostal národní cenu za životní dílo.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 340 000 Kč.