Bohuslav Dvořák - Na kraji vsi

Olej na dřevě, 33x42 cm. Signováno vpravo dole B. Dvořák. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1867-1951
V roce 1941 dostal národní cenu za životní dílo.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 340 000 Kč.

67349. Na kraji vsi
Dražba ukončena:28.10.2021 21:12:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:12 000 Kč