Bohuš Šippich - Mostecká ulice

Akvarel, Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Akvarel, 39x29 cm. Signováno vpravo dole Boh. Šippich. Rám, sklo.

Pozn.: Rám i papír mírně poškozen.y

o autorovi: 1885 - 1935
Narodil se v Brandýse nad Labem. Studoval UMPRUM u prof. Engelmüllera, Maška, Preislera a Suchardy. Studijní cesty podnikl do Německa a Itálie. Věnoval se malbě, ilustracím a vytvářel dětské hračky, za které získal mnohá ocenění.

Bohuš Šippich
48231. Mostecká ulice
Dražba ukončena:17.09.2020 22:07:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 15.09.2020 22:04:34 3736