Akvarel, Rámováno.
Akvarel, 39x29 cm. Signováno vpravo dole Boh. Šippich. Rám, sklo.
Pozn.: Rám i papír mírně poškozen.y
o autorovi: 1885 - 1935
Narodil se v Brandýse nad Labem. Studoval UMPRUM u prof. Engelmüllera, Maška, Preislera a Suchardy. Studijní cesty podnikl do Německa a Itálie. Věnoval se malbě, ilustracím a vytvářel dětské hračky, za které získal mnohá ocenění.