Bohunka Waageová

67144. Zrození

popis: Olej na plátně, 60x45 cm. Signováno vlevo dole B. WAAGEOVÁ 95. Rámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru umělce.

o autorovi: 1948
Narodila se v Ústí nad Labem. Studovala v Praze SOŠV na Hollarově nám. u prof. Bartoše a Mahelky. Ve své tvorbě se věnuje malbě, grafice a ilustracím. Je členkou SČUG Hollar a Jednoty umělců výtvarných v Praze. Absolvovala přes 100 samostaných výstav jak doma, tak v zahraničí a zúčastnila se bezpočtu výstav společných. Svými pracemi je zastoupena ve veřejných i soukromých sbírkách jak v Česku, tak i v zahraničí.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 17 000 Kč

zbývá: 7 dnů, 14 hodin

konec dražby: 27.10.2021 20:47:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 500 Kč

aktuální cena: 7 000 Kč