Bohunka Waageová - Violoncello

Olej na plátně fixováno na desce, 45x54 cm. Signováno vpravo dole B.Waage 2016. Rámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru umělce.

o autorovi: 1948

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 21 000 Kč

81396. Violoncello
Dražba ukončena:27.07.2022 22:30:12
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 400 Kč