Bohunka Waageová - Svátek světel

Olej na plátně, 80x60 cm. Signováno vlevo dole B. WAAGEOVÁ 95. Rámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru autora.

o autorovi: 1948

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 21 000 Kč

60943. Svátek světel
Dražba ukončena:01.07.2021 20:02:02
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 700 Kč