Bohunka Waageová

60943. Svátek světel

popis: Olej na plátně, 80x60 cm. Signováno vlevo dole B. WAAGEOVÁ 95. Rámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru autora.

o autorovi: 1948
Narodila se v Ústí nad Labem. Studovala v Praze SOŠV na Hollarově nám. u prof. Bartoše a Mahelky. Ve své tvorbě se věnuje malbě, grafice a ilustracím. Je členkou SČUG Hollar a Jednoty umělců výtvarných v Praze. Absolvovala přes 100 samostaných výstav jak doma, tak v zahraničí a zúčastnila se bezpočtu výstav společných. Svými pracemi je zastoupena ve veřejných i soukromých sbírkách jak v Česku, tak i v zahraničí.

dražba ukončena: 01.07.2021 20:02:02

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 4 700 Kč