Bohunka Waageová

60677. Malý vesmír

popis: Olej na plátně, 39x37 cm. Signováno vlevo dole B. WAAGE 08. Rámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru autora.

o autorovi: 1948
Narodila se v Ústí nad Labem. Studovala v Praze SOŠV na Hollarově nám. u prof. Bartoše a Mahelky. Ve své tvorbě se věnuje malbě, grafice a ilustracím. Je členkou SČUG Hollar a Jednoty umělců výtvarných v Praze. Absolvovala přes 100 samostaných výstav jak doma, tak v zahraničí a zúčastnila se bezpočtu výstav společných. Svými pracemi je zastoupena ve veřejných i soukromých sbírkách jak v Česku, tak i v zahraničí.

zbývá: 8 dnů, 6 hodin

konec dražby: 30.06.2021 19:11:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 200 Kč