Bohunka Waageová - Letní podvečer

Olej na plátně, 30x35 cm. Signováno vlevo dole 2020 B. WAAGE. Rámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru umělce.

o autorovi: 1948

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 21 000 Kč

64986. Letní podvečer
Dražba ukončena:29.09.2021 21:47:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč