Bohunka Waageová - Extáze

Olej na plátně, kombinovaná technika, 80 x 70 cm Signováno vlevo dole B. Waage 2016. Rámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru autorky.

o autorovi: 1948

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 21 000 Kč

56222. Extáze
Dražba ukončena:25.02.2021 19:40:07
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 000 Kč