Bohunka Waageová - Andělé z Florencie přiletěli do Prahy

Olej na plátně, 72x90 cm. Signováno vlevo dole B. WAAGE 08. Rámováno.

o autorovi: 1948

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 21 000 Kč

69859. Andělé z Florencie přiletěli do Prahy
Dražba ukončena:15.12.2021 20:25:05
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 900 Kč