Bohunka Vaageová - Vzpomínky

Litografie 12/100, 42x31 cm. Signována dole uprostřed B. Vaageová 1981. Pasparta, sklo.

22120. Vzpomínky
Dražba ukončena:20.09.2018 21:00:18
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 20.09.2018 20:55:18 2248
500 Kč 20.09.2018 20:52:34 3918